Sušená bylinná směs KV Mirakulum Cavia 0,5kg

Novinka

Sušená bylinná směs kvalitní doplněk stravy ,který je možno na přání zákazníka namíchat dle specifických požadavků.Směs obsahuje velké množství bylinek vhodné pro morčata na posílení imunity,optimálního  trávení,obrušování stoliček a vhodná na prevenci a léčbu při potížích s močovým měchýřem. 

Základ bylinné směsi tvoří:

ZELENÝ OVES je zdravé surové krmivo pro každý den. Mladá nať ovsu bohatá na vlákninu a proteiny je výživným doplňkem krmení, který obsahuje nejen mnoho esenciálních mastných kyselin, ale má také zklidňující vliv na vaše zvíře. Vysoký podíl surové vlákniny zajišťuje optimální trávení a tím pohodu zvířete.

Obsahuje: bílkoviny 9,7%, tuk 2%, vláknina 35,7%, popel 5,9%.

BYLINKOVÁ ZAHRADA: je zdravé surové krmivo pro každý den. Mix devíti nízkokalorických bylinek podporuje obrušování zubů, správný poměr vitamínů a stopových prvků podporuje zdravou a zářivou srst. Vysoký podíl surové vlákniny zajišťuje optimální trávení a tím pohodu zvířete.

Složení:  vojtěška, petržel, kopřiva, pampeliška, zelená pšenice, máta, list břízy, heřmánek.

Obsahuje: hr. protein 16,9%, hr. tuk 2,6%, hr. vláknina 21,2%, hr. popel 10,9%.

ZELENÁ LOUKA: doplňkové krmivo o vysoký obsahu sena.Další složky hrách, kukuřice i ořechy jsou ve formě vloček. Celá směs zelená louka je pak doplněna notnou dávkou sušené mrkve a červené řepy. Pestrá směs s nízkým obsahem tuků.

Směs lze obohatit o Jitrocel,Heřmánek,Kopr,Echinacea,Pampeliška.

Obsah v 1kg směsi 300g zeleného ovsa,200g bylinková zahrada,200g zelená louka a 300g ostatní bylinky dle výběru zákazníka.

Při krmení suchým krmivem nezapomeňte zajistit přístup k pitné vodě nejlépe pomocí napaječky.
120,00 Kč