PRODEJNÍ PODMÍNKY

Prodejní podmínky:

* Morčátka rezervujeme 5 pracovních dnů, do této doby musí být zaplacena dohodnutá cena za morčátko. Jinak je opět volné pro další zájemce. Zaplacená záloha 50% kupní ceny je NEVRATNÁ a to jakmile je připsána na účtu, číslo účtu: 224422288/0600 do zprávy pro příjemce: jméno, příjmení a telefonní kontakt kupujícího, proto prosím, velmi pečlivě zvažujte, zdali morčátko opravdu chcete. Zaplacením zálohy či plné ceny za morčátko stvrzujete, že jste četli tyto podmínky a souhlasíte s nimi.

* K dispozici jsou miminka přibližně měsíc po narození to jest ve věku min. 4 týdnů/nemusí to být vždy pravidlem/ a při dosažení minimální váhy okolo 300 gr,jsou veterinárně zkontrolována a jsou zakápnuta antiparazitikem : STRONGHOLD potvrzení o podání je nalepená etiketa ve  zdravotním průkazu,který morčeti vystavíme při odchodu do nového domova.Všem maminkám vystavujeme PP /průkaz původu/kde je možné si zkontrolovat nepříbuznost rodičů.


* Ceny morčátek jsou dle dohody, obecně lze říci, že se pohybují mezi 600 - 1500,- Kč v závislosti na pohlaví, zbarvení, plemeni, kvalitě a zda jsou vhodná na chov, výstavy nebo jen na mazlíka . A rovněž součástí je vzorek krmné směsi Mirakulum pro snadnější přechod na novou stravu. Případně i v budoucnu je možné si tuto směs objednat v našem/internetovém obchodě/ .  Všechny peníze investuji zpět do krmení a vybavení pro morčátka. Mají neustále veliké množství kvalitního sena, čerstvou zeleninu,bezprašné stelivo, bez-obilnou krmnou směs Mirakulum vlastního složení, a spoustu bylinek podporujících zdravý růst a trávení, jsou ošetřována proti parazitům. Budeme rádi za osobní návštěvu u nás  doma, kde je možné všechna morčátka i jejich bydlení vidět.

* Dopravu lze řešit přes spolehlivého kurýra drobných zvířat (400 Kč, Slovensko 20 euro) https://www.privez-zvire.cz , s touto přepravou máme osobní zkušenost a jsem naprosto spokojeni,  https://zverado.cz/ , dohodou jiným způsobem (na výstavu, nebo přes známého, který jede vaším směrem. Nicméně platí, že dopravu si hradí kupující po dohodě jsme ochotni dopravu zajistit a objednat . Berte prosím na vědomí, že nebudeme zde morčátko živit a držet další dva měsíce, než vy si ho budete ochotni vyzvednout,ale je možná dohoda o navýšení ceny za péči. Morčátko posíláme v nejbližším možném termínu. Pokud ho nevyzvednete do 3 týdnů od koupě / výzvy k vyzvednutí po odstavu, platí se za každý další den prodlení nad tuto dobu 15 Kč/denně za "ustájení". Po uplynutí doby 1 měsíc po kterou si morčátko nevyzvednete (nebudete komunikovat, nebudete mít čas, nebudete mít cestu a nebudete ochotní si morčátko vyzvednout v ranních hodinách apod...) , propadá částka zaplacená za něj a je nabízeno dalším zájemcům. Toto neplatí, dohodneme li se DOPŘEDU jinak, např. opravdu nedostupná doprava dříve u dopravců. Prosím, pečlivě zvažujte, zdali jste ochotni dopravu včas řešit nebo pro morčátko si opravdu dojet.

* Nikomu negarantujeme, že morčátko, které je na prodej, bude výstavním šampionem a že bude sbírat výborná ocenění na výstavách. Dá se pouze odhadnout, že by se výstavy mohly zkusit, nic jiného se u malého miminka garantovat nedá. Nedokážeme odhadnou délku života morčete je to dáno jak kvalitní má stravu přísun vitaminů,jakou má peči proto neručíme za dlouhověkost a za předčasný úhyn z jakéhokoliv  důvodu. Jsme ochotni pomoc s určením příznaků nemoci a poradit s případný  léčením,poskytneme první pomoc. Naše odchovance jsme ochotni po vzájemné dohodě bezplatně (nebudeme je vykupovat nazpět) přijmout zpět do chovu a budou nabídnuta jiným zájemcům vymezujeme si právo nesdělovat nový pobit těchto jedinců. S novými majiteli se snažíme být v kontaktu pro zpětnou vazbu a vždy jsem velice ochotni pomoci.

Pokut souhlasíte s prodejními podmínkami vyplňte formulář a do zprávy napište jméno vámi vybraného morčete a odešlete děkujeme.VYSVĚTLIVKY

SKG - morče které nosí skinny gen, takže ve spojení se skinny se narodí 2 skinny : 2 osrstění SKG

TG - texel gen (gen pro kudrnatost)

SG - satén gen

ATG - americký teddy (us teddy) gen


 VOLNÝ- Morčátko je stále volné.

PŘEDBĚŽNĚ REZERVOVANÝ - O morčátko se už někdo zajímá, ale zatím nezávazně, mohou se hlásit další zájemci.

REZERVOVANÝ - Morčátko je pevně rezervované a už se na něj těší nový majitel a je zaplacen rezervační poplatek./50% s celkové částky/

PRODÁNO - Z morčátko je zaplacená celá částka a již náleží kupujícímu majiteli.