PRODEJNÍ PODMÍNKY

Prodejní podmínky:

* Morčátka rezervujeme 5 pracovních dnů, do této doby musí být zaplacena dohodnutá cena za morčátko. Jinak je opět volné pro další zájemce. Zaplacená záloha/kupní cena je NEVRATNÁ a to jakmile je připsána na účtu, číslo účtu: 204687393/0300 do zprávy pro příjemce: jméno a příjmení kupujícího, proto prosím, velmi pečlivě zvažujte, zdali morčátko opravdu chcete. Zaplacením zálohy či plné ceny za morčátko stvrzujete, že jste četli tyto podmínky a souhlasíte s nimi.

* K dispozici jsou miminka přibližně měsíc po narození a při dosažení minimální váhy okolo 300 gr,jsou veterinárně zkontrolována a jsou zakápnuta antiparazitikem : STRONGHOLD potvrzení o podání je nalepená etiketa na příjmovém dokladu nebo zdravotním průkazu,který morčeti vytavíme při odchodu do nového domova.


* Ceny morčátek jsou dle dohody, obecně lze říci, že se pohybují mezi 600 - 1500,- Kč v závislosti na pohlaví, zbarvení, plemeni, kvalitě a zda jsou vhodná na chov, výstavy nebo jen na mazlíka při odchodu do nového domova dostávají od nás "Vitamínovou krabičku"která obsahuje základní vitamíny pro první týdny života v novém domově ( Roboran pro morčata je vitamino-minerální doplňkové krmivo ,C-compositum s obsahem vitaminu C stimuluje přirozenou obranyschopnost organismu, podporuje snížení projevu stresu, ACIDOMID® je špičkový výrobek moderní koncepce působící nejen proti množení patogenních bakterií, ale velice dobře také tlumí rozvoj a množení nitrobuněčných parazitů,OPTIMIN je výborným doplňkem výživy zvířat v zajetí, která nemohou využít přirozeného výběru potravy dle aktuálních potřeb jejich organismu) součástí balení je rovněž podrobný návod na použití a dávkování . Pokud uvádíme, že morčátko je na mazlíčka, nevydáváme k němu PP pouze výpis předků. Všechny peníze investuji zpět do krmení a vybavení pro morčátka. Mají neustále veliké množství kvalitního sena, zeleninu,bezprašné stelivo, bezobilné granule VL Cavia Complete,Brit,Nutrin, a spoustu bylinek podporujících zdravý růst a trávení, jsou ošetřována proti parazitům. Budeme rádi za osobní návštěvu u nás  doma, kde je možné všechna morčátka i jejich bydlení vidět.

* Dopravu lze řešit přes spolehlivého kurýra drobných zvířat (400 Kč, Slovensko 20 euro) https://www.privez-zvire.cz , https://zverado.cz/ , dohodou jiným způsobem (na výstavu, nebo přes známého, který jede vaším směrem. Nicméně platí, že dopravu si hradí kupující po dohodě jsme ochotni dopravu zajistit a objednat . Berte prosím na vědomí, že nebudeme zde morčátko živit a držet další dva měsíce, než vy si ho budete ochotni vyzvednout,ale je možná dohoda o navýšení ceny za péči. Morčátko posíláme v nejbližším možném termínu. Pokud ho nevyzvednete do 3 týdnů od koupě / výzvy k vyzvednutí po odstavu, platí se za každý další den prodlení nad tuto dobu 15 Kč/denně za "ustájení". Po uplynutí doby 1 měsíc po kterou si morčátko nevyzvednete (nebudete komunikovat, nebudete mít čas, nebudete mít cestu a nebudete ochotní si morčátko vyzvednout v ranních hodinách apod...) , propadá částka zaplacená za něj a je nabízeno dalším zájemcům. Toto neplatí, dohodneme li se DOPŘEDU jinak, např. opravdu nedostupná doprava dříve u dopravců. Prosím, pečlivě zvažujte, zdali jste ochotni dopravu včas řešit nebo pro morčátko si opravdu dojet.

* Nikomu negarantujeme, že morčátko, které je na prodej, bude výstavním šampionem a že bude sbírat výborná ocenění na výstavách. Dá se pouze odhadnout, že by se výstavy mohly zkusit, nic jiného se u malého miminka garantovat nedá. Nedokážeme odhadnou délku života morčete je to dáno jak kvalitní má stravu přísun vitaminů,jakou má peči proto neručíme za dlouhověkost a za předčasný úhyn z jakéhokoliv  důvodu. Jsme ochotni pomoc s určením příznaků nemoci a poradit s případný  léčením,poskytneme první pomoc. Naše odchovance jsme ochotni po vzájemné dohodě bezplatně (nebudeme je vykupovat nazpět) přijmout zpět do chovu a budou nabídnuta jiným zájemcům vymezujeme si právo nesdělovat nový pobit těchto jedinců.

Pokut souhlasíte s prodejními podmínkami vyplňte formulář a do zprávy napište jméno vámi vybraného morčete a odešlete děkujeme.VYSVĚTLIVKY

SKG - morče které nosí skinny gen, takže ve spojení se skinny se narodí 2 skinny : 2 osrstění SKG

TG - texel gen (gen pro kudrnatost)

SG - satén gen

ATG - americký teddy (us teddy) gen


 VOLNÝ- Morčátko je stále volné.

PŘEDBĚŽNĚ REZERVOVANÝ - O morčátko se už někdo zajímá, ale zatím nezávazně, mohou se hlásit další zájemci.

REZERVOVANÝ - Morčátko je pevně rezervované a už se na něj těší nový majitel a je zaplacen rezervační poplatek.